Naším zákazníkom poskytujeme služby v oblasti predaja, servisu a úprav dronov. Naším cieľom je poskytovať našim zákazníkom najvyššiu úroveň kvality služieb a odbornosti s dôrazom na individuálny prístup. Okrem priameho predaja vám pomôžeme aj s výberom, poradenstvom, záručným a pozáručným servisom.

Spolupracujeme s externým špecializovanými dodávateľmi a pre oprávnených používateľov dokážeme zabezpečiť úpravy dronov a fimware na mieru. Na základe kvalifikovanej požiadavky dokážeme zabezpečiť odstránenie NFZ a výškových limitov, vypnúť DroneID, upraviť správanie dronu (napr. let bez GPS) alebo vylepšiť odolnosť dronu proti rušeniu.

Prostredníctvom spolupráce s externými špecializovanými dodávateľmi dokážeme pre oprávnených používateľov zabezpečiť odstránenie všetkých obmedzení, zdokonaliť správanie dronu pre špecializované úlohy a poskytnúť priebežné aktualizácie firmvéru na udržanie špičkového výkonu. 

Upozorňujeme, že špecializované služby sú k dispozícii iba vybraným používateľom pri splnení zákonných požiadaviek. Vybrané špecializované služby neposkytujeme používateľom bez zákonnej kvalifikácie.