S radosťou oznamujeme, že náš e-shop SuperDrony rozširuje svoju ponuku o široký sortiment rozbalených, zánovných a repasovaných batérií pre DJI.

Teraz si môžete zakúpiť viaceré batérie a neminúť pritom veľa peňazí. Či už vlastníte Mavic 2, Mini 1, Mavic Air 1, Mavic 3 alebo Mavic Air 2, máme pre vás batérie za bezkonkurenčné ceny.

Rozumieme dôležitosti zdravej batérie pre riadnu prevádzku vášho dronu, a preto každá naša repasovaná batéria mala vymenené články už pri najmenšom náznaku opotrebovania. 

Preto vám ponúkame nielen zánovné rozbalené batérie, ale aj kvalitné repasované batérie za najvýhodnejšie ceny ceny. 

Predstavujeme vám niektoré skvelé ponuky:

ROZBALENÁ ZÁNOVNÁ BATÉRIA pre DJI Mini 1 - €28.80 (s DPH)
ROZBALENÁ ZÁNOVNÁ BATÉRIA pre Mavic Air 1 - €66 (s DPH)
ROZBALENÁ ZÁNOVNÁ BATÉRIA pre Mavic 3 - €130 (s DPH)
ROZBALENÁ ZÁNOVNÁ BATÉRIA pre Mavic Air 2 - €78 (s DPH)
REPASOVANÁ BATÉRIA pre Mavic Air 2 - €66 (bez DPH)

Výrazné úspory:

To, čo odlišuje naše batérie od konkurencie, nie je len ich cenová dostupnosť, ale ja výnimočný technický stav a kvalita so zárukou.

Naše zánovné aj repasované batérie sú v 100% vizuálnom stave a s 0 cyklami, čo zaručuje, že váš dron bude vždy pripravený vzlietnuť.

 

Záruka jeden rok:

Pre SuperDrony je spokojnosť zákazníkov najvyššou prioritou. Keď si u nás zakúpite zánovné rozbalené batérie alebo repasované batérie, nakupujete s istotou, že získavate kvalitný produkt za výnimočnú cenu, s jednoročnou zárukou.

Náš tím sa zaväzuje poskytovať klientom najlepšie služby, ponúkať kvalitný tovar a príslušenstvo a zabezpečiť skvelý zážitok z nákupu.

Liquid error (sections/main-article line 70): Could not find asset snippets/social-sharing.liquid
28. január 2024 — Patrik Milan Šnirc